top of page
Paulina &ˇIsmael (173 of 239).jpg

To, čo je na fotkách, je uchované navždy. 

1- Logo Transparent_edited.png

To, čo je na fotkách, je uchované navždy. Momenty pominú a spomienky vyblednú. Vytváram zábery, ktoré si ale pamätajú všetko, aby ste to mohli prežiť znova a znova. Budem tam s vami, hlavne ako najlepší priateľ, nie iba ako fotograf. Pretože uvoľnená atmosféra je s priateľmi prirodzená.
 
Spoločne vytvárame niečo jedinečné a krásne. Som rád, že Vás stretnem oboch.
 
Branko

resize_M&M-68.jpg
Branko Šranko fotograf.jpg

Branko Šranko AFIAP AZSF

PROFESIONÁLNY SVADOBNÝ FOTOGRAF

Paulinka&Martin (6 of 197)_edited.jpg

Simonka & Adamko

Dlho som zháňala profi fotografa na náš deň “D” a keďže sme nemali žiadne skúsenosti s fotografovaním sa, mali sme z toho stres ako to celé dopadne. Vybrala som si Branka na odporúčanie a dobre som spravila. Od prvého momentu keď k nám prišiel, vysmiaty, plný elánu a túžby spoznať všetkých našich blízkych, stres opadol a fotenie sme si neskutočne užili.

Branko spravil dokonalú atmosféru a vidieť že ho jeho práca neskutočne baví. Fotky o tom svedčia. Spravil nám dokonalé zábery, z ktorých je cítiť každá emócia ktorá na našej svadbičke bola.

Fotobúdička nie je len zábavným doplnkom na Vašu svadbu, ale aj úžasným darčekom pre Vašich hostí. Každý z nich si môže vychutnať nezabudnuteľný okamih fotenia s vtipnými rekvizitami a odniesť si so sebou kvalitne vytlačenú fotografiu. Táto spomienka bude vždy pripomínať krásny deň, ktorý ste spolu prežili.

A pre mladomanželov má fotobúdička ešte ďalšiu hodnotu. Tieto fotografie nájdete neskôr nalepené v knihe hostí, spolu so srdečnými želaniami od Vašich blízkych. Táto kniha sa stane jedinečnou a cennou pamiatkou na Vašu svadbu.

bottom of page